O nas

Jesteśmy małym podmiotem gospodarczym działającym na polskim rynku od 1990 r., a w branży usług noclegowych od 2003 roku.

Ze względu na niewielką ilość miejsc noclegowych oferowanych na wynajem oraz zabytkowy charakter obiektu, swoje usługi noclegowe polecamy głównie klientom indywidualnym wierząc, ze możemy im stworzyć atrakcyjne warunki do kameralnego wypoczynku w domu i ogrodzie.

Dla gości którzy preferują aktywne formy wypoczynku przygotowaliśmy informatory o zabytkach, pomnikach, obiektach kultury, imprezach kulturalnych i sportowych a także przewodniki turystyczne i krajoznawcze z oznaczeniem szlaków i tras turystyki pieszej i rowerowej w Beskidzie Makowskim i Żywieckim.

W roku 2006 po niespełna 3 latach działalności w branży usług noclegowych otrzymaliśmy DYPLOM UZNANIA za jakość usług noclegowych. Dyplom przyznała nam firma turystyczna METEOR.

Wielu też naszych gości swoje pozytywne uznanie wyraża wpisem do KSIĘGI GOŚCI. Niektóre z nich przytaczamy poniżej. Zatem MAŁE NIE ZNACZY GORSZE.

U nas DROGI jest tylko nasz GOŚĆ.

wczasy w Beskidach
 wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron